Specjalista ds. projektów kulturalnych

Data publikacji: 05.01.2021
Średni czas czytania 3 minuty

Miejsce pracy: Warszawa

Fot. www.freepik.com

Zakres obowiązków:

  • Realizacja działań w ramach organizacji festiwali i innych przedsięwzięć kulturalnych, w tym w szczególności z dziedziny opery, innych gatunków muzyki i tańca;
  • Współpraca z partnerami NCK przy realizacji powyższych projektów;
  • Przygotowywanie umów i innych dokumentów (kosztorysy, harmonogramy, agendy spotkań itp.), dotyczących wykonania ww. projektów;
  • Współpraca przy innych projektach realizowanych przez Dział Projektów Kulturalnych.

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby posiadającej zdolności organizacyjne, wiedzę w dziedzinie muzyki poważnej, w tym w szczególności opery, i umiejętność pracy projektowej oraz zespołowej.

Wymagania niezbędne:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki: muzykologia, teoria muzyki, sztuki sceniczne, wokalistyka, instrumentalistyka, dyrygentura lub pokrewne;
  • Znajomość terminologii muzycznej, umiejętność czytania nut;
  • Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy przy organizacji spektakli operowych, koncertów lub festiwali muzycznych;
  • Dobra znajomość polskiego i zagranicznego rynku muzycznego, w szczególności operowego;
  • Umiejętność przygotowywania dokumentacji w tym umów z wykonawcami;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie C1 – warunek konieczny weryfikowany podczas rozmowy rekrutacyjnej;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Wymagania dodatkowe:

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętności organizacyjne i duża samodzielność w działaniu;
  • Zaangażowanie w powierzone zadania i sumienność;
  • Rekomendacje od dotychczasowych pracodawców, doświadczenie w pracy w instytucji kultury i znajomość j. niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego lub ukraińskiego będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na zastępstwo w wymiarze pełnego etatu;
  • pracę w kreatywnym zespole Działu Projektów Kulturalnych;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia;
  • dodatkowo: rozbudowany system motywacyjny płacowy i pozapłacowy w tym m.in. Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, prywatna opieka medyczna i karnet sportowy na preferencyjnych warunkach, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV oraz portfolio dokumentujące doświadczenie w pracy przy organizacji spektakli operowych, koncertów lub festiwali muzycznych na adres rekrutacja@nck.pl, wpisując w temacie nazwę stanowiska.*

Czas emisji ogłoszenia: do 4 lutego 2021 r.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Rekrutację przewidujemy również w formule online.