Zaskórniaki i inne dziwadła z krainy portfela na Youtubie

28 stycznia 2015

Zapraszamy do obejrzenia trzech filmów promujących wydaną przez Narodowe Centrum Kultury książkę "Zaskórniaki i inne dziwadła z krainy portfela". Wśród nich: spot promocyjny, animacja oraz fragment Zaskórniaków czytany przez... Izę Miko!

 

Absolutnie nowa, niesłychanie zabawna, straszliwie pouczająca!... książka wydana przez Narodowe Centrum Kultury. Grzegorz Kasdepke zaprasza wszystkich zainteresowanych na wycieczkę do zoo pana Rysia i poznania jego stworów. Z pomocą przewodnika Ryszarda Petru i niezawodnego portrecisty tajemniczej krainy – Daniela de Latoura – na pewno nikt się nie zgubi.

 

Spot reklamowy Zaskórniaków i innych dziwadeł z krainy portfela pióra Grzegorza Kasdepke i pędzla Daniela de Latoura. Książeczka dla dzieci młodszych i starszych wydana przez Narodowe Centrum Kultury magicznie sprawia, że wszystkie użyte tu słowa staną się zrozumiałe.

 

Iza Miko - aktorka i założycielka fundacji ekomiko - czyta Zaskórniaki i inne dziwadła z krainy portfela Grzegorza Kasdepke z komentarzami Ryszarda Petru. Nie straszne jej "coś dziwnego" w zoo pana Rysia, krainie niesamowitych stworów ekonomicznych. Poznajcie tajemnicze Manko!

 

Powiązane arykuły