Ostatnie dni zgłoszeń do konkursu na nowy wizerunek graficzny czasopisma ”Czas Fantastyki”

28 października 2013

„Czas Fantastyki” jest kwartalnikiem poświęconym fantastyce literackiej, filmowej oraz komiksowej współwydawanym przez Narodowe Centrum Kultury oraz Prószyński Media Sp. z o.o. Rolą czasopisma jest popularyzacja polskiej literatury fantastycznej, w tym twórczości znanych i cenionych pisarzy jak również pisarzy-debiutantów. Termin nadsyłania projektów mija 31.10.2013 r.

Konkurs na layout czasopisma „Czas Fantastyki” skierowany jest do grafików, którzy zaproponują oryginalne pomysły oraz rozwiązania prezentujące Layout czasopisma w nowej odsłonie, wychodząc naprzeciw nowym standardom graficznym. Autor zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę pieniężną.

Każdy z uczestników może zaproponować nie więcej niż trzy propozycje. Layout w formacie pdf, cdr, jpg należy uzupełnić o specyfikację kolorów CMYK oraz RGB i dostarczyć na płycie CD/DVD na adres NCK (ul. Płocka 13, 01-231 Warszawa). Przesłane projekty powinny być opatrzone informacją o autorze lub zespole autorów (imię, nazwisko, telefon, adres mailowy). 

Kontakt: Małgorzata Krzanowska e-mail: mkrzanowska@nck.pl tel. 22 21 00 193

Informacja o rozstrzygnięciu Konkursu zostanie do dnia 12.11.2013 roku ogłoszona na stronach internetowych: www.zwrotniceczasu.nck.pl w zakładce CZF i www.nck.pl.

 

Regulamin znajduje się na stronie http://zwrotniceczasu.nck.pl/index.php?q=czasfantastyki%2F101.

Źródło: NCK